«Автомайдан»: Антошина не уповноважували бути представником на Чернігівщині

137


«Автомайдан»: Антошина не уповноважували бути представником на Чернігівщині

Громадські активісти заявили про фальсифікації маніпуляторів.

Прес-конференція регіональних координаторів Всеукраїнського громадського руху «Автомайдан» Ігоря Корнієнка та Романа Омельченка на тему «Представлення Чернігівської області в процесі автопробігу Європою» відбулася 21 липня у приміщенні культурно-мистецького центру Intermezzo.

Втім, основною темою спілкування громадських діячів з пресою стало декларування неприналежності до спільноти Автомайдану чернігівського громадського діяча Вадима Антошина.

Головні спікери заходу представили загалу офіційний Рекомендаційний лист лідера ГО "Автомайдан" Сергія Коби, в якому зокрема йшлося: "підтверджую, що Омельченко Роман Вікторович і Корнієнко Ігор Миколайович являються координаторами "АВТОМАЙДАНУ" в Чернігівській області і неодноразово допомагали активістам як матеріально, так і фізично."

Ще один активіст, чернігівець з київського "Автомайдану" Олексій Шиманський також показав журналістам офіційний лист, спрямований на регіональні управління МВС, СБУ, прокуратури та ЧОДА. У ньому йдеться про те, що Антошин не є представником спільноти "Автомайдану".

На заході були присутні і гості, черкасчани й очільники тамтешнього "Автомайдану" Віталій Короткошея та Інна Онищенко. Останні розповіли про те, як у червні організовували в своєму місті з’їзд регіональних автомайданів, де раптом з’явився Вадим Антошин. На їх думку, останнього неправомірно запросив на подію автомайданівець Андрій Михайловський.

Нагадаємо, 10 липня у Чернігівському будинку профспілок відбувся другий круглий стіл з приводу "об’єднання громадських організацій для ефективного проведення люстрації на Чернігівщині".

Одним з головних виступаючих був колишній голова управління ЖКГ Чернігівського виконкому і екс-помічник нардепа Миколи Рудьковського Вадим Антошин. Тоді зокрема він заявив про те, що "йому запропоновано очолити "Автомайдан" Чернігівщини".

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий