Адмінпокарання для Ющенка

46


Адмінпокарання для Ющенка

Начальника Управління житлово-комунального господарства та будівництва Ніжинської міської ради Геннадія Ющенка притягнули до адміністративної відповідальності.

Також на нього наклали стягнення у вигляді штрафу за невиконання вимог та приписів ДАІ щодо усунення порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, а саме — не обладнання місць концентрації дорожньо-транспортних пригод відповідними технічними засобами.

У 2013 році було підготовлено ряд пропозицій начальнику ВДАІ Ніжинського МВ УМВС України в Чернігівській області з додатками запропонованих схем організації дорожнього руху в «гарячих точках» міста.

Слід зазначити, що в Ніжині до категорії місць концентрації дорожньо-транспортних пригод відносяться три таких ділянки: 1 — перехрестя вулиць Шевченка — Об’їжджа — 3-й Мікрорайон; 2 — вул. Московська (від вул. Семашко до пров. Лікарський); 3 — вул. Шевченка (шляхопровід).

Керівництво Ніжинського ВДАІ об’єктивного розглянуло звернення і повідомило, що всі три заяви стосовно обладнання додатковими засобами організації дорожнього руху місць концентрації ДТП прийняті до уваги в службовій діяльності. Отже, початок був обнадійливим.

Як не прикро, але до кінця 2013 року місцеві органи влади жодного кроку не зробили у потрібному напрямку.

За інформацією, наданою ВДАІ Ніжинського МВ станом на березень 2014 року впровадження відповідних заходів щодо удосконалення організації дорожнього руху власником вулично-шляхової мережі в місцях концентрації ДТП не забезпечено.

Про даний факт, як запевняють даїшники, навіть було повідомлено місцеві органи прокуратури стосовно бездіяльності останніх. Реакція прокуратури поки що невідома, але у вересні 2013 року напевно остаточно увірвався терпець у самих даїшників, які склали адміністративні матеріали та передали справу до суду:

10 жовтня 2013 р. дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що начальник Ніжинського УЖКГ винний у вчиненому правопорушенні і постановив притягнути його до адміністративної відповідальності та стягнути штраф в розмірі 255 грн.

Рішення внесено до бази даних інтернет-сайту Єдиного державного реєстру судових рішень України.

За оперативною інформацією, наданою Відділенням ДАІ м.Ніжин в період з 01.01 по 31.12.2013р. виникло 11 дорожньо-транспортних пригод в місцях їх концентрації із яких: 1 — перехрестя вулиць Шевченка — Об’їжджа — 3-й Мікрорайон – 2 ДТП (1 загиблий); 2 — вул. Московська (від вул. Семашко до пров. Лікарський) – 2 ДТП; 3 — вул. Шевченка (шляхопровід) – 7 ДТП (1 загинув, 2 отримало тілесні ушкодження

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий