Аферист Семенченко збрехав в електронній декларації

7


Аферист Семенченко збрехав в електронній декларації

Нарешті електронну декларацію за 2015 рік подав найвідоміший український аферист Костя Грішін (він же ж Грішин, він же ж Гришин, він же ж Семен Семенченко).

Повідомляє портал «АНТИКОР» з посиланням на ЗМІ.

Непросто шахраю було піти на цей крок – у порівнянні з «паперовою» декларацією, яку Грішін-Семенченко подав за 2015 рік до Верховної Ради, у пройдисвіта з’явились: дружина, автомобіль, бізнес і боргові зобов’язання. Причому автомобіль в легендарного комбата з’явився тоді, коли він, з його слів, проливав кров на полі бою – 18 червня 2014 року.

Ще в березні 2014 року дружина Грішіна – Наталія Московець – не мала чим заплатити за телефон, а вже в червні, як тільки її героїчний чоловік став збирати пожертви на неіснуючий батальйон територіальної оборони Донецької області, вона стала їздити на «Ніссані».

Порівняйте дві декларації афериста за 2015 рік: декларацію на сайті Верховної Ради та електронну декларацію, подану в НАЗК.

До речі, електронна декларація також є брехливою. У ній не зазначені доходи шахрая від незаконної підприємницької діяльності. Зокрема, Грішін відкрив нелегальну охоронну фірму «Донбас», яка, не маючи ліцензії, надає охоронні послуги автозаправкам. Також не потрапили в декларацію величезні суми готівки, які Грішін легалізує через власний благодійний фонд завдяки покровительству директора НАБУ Ситника та першого заступника керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Грищука (думаю, не зайвим буде сказати, що Грішін-Семенченко є ледь не головним консультантом Грищука в галузі піару). І навіть місце його проживання вказано неправильно – Грішін не живе з дружиною та трьома дітьми в квартирі площею 32 кв.м., і в готелі «Київ» він не живе (там мешкають його охоронці), насправді він має шикарні апартаменти в Києві, які ретельно приховує.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий