Батальйони просять порошку…

119


Батальйони просять порошку…

Армійцям Чернігівщини, які зараз у складі 13-го та 41-го батальйонів територіальної оброни перебувають на сході країни – в зоні АТО, як виявилося, не вистачає елементарного – зубної пасти, мила і прального порошку.

Щоб хоч якось допомогти нашим солдатам обласна влада ініціювала централізований збір фінансової та матеріальної допомоги. Вже є результати: до обласного центру сьогодні прибули вантажівки із спецзамовленням з кількох районів.

Допомогти сіверським військовим відгукнулися усі райони області. Серед них Бобровицький, як кажуть, «приклад для наслідування».

Активісти та місцеві жителі вже зібрали понад 60 тисяч гривень.

— Люди усвідомлюють важливість цієї справи, тому проблем зі збором не виникало. Кожна сільська громада, кожна установа привозила гроші. – говорить керуюча справами Бобровицької районної ради Олена Даруга. – У сільських радах працюють по 5-6 чоловік, але менше тисячі вони не здавали. До збору долучалися також і ФАПи, і інші заклади району.

До цієї благородної і вкрай необхідної справи долучився і Козелецький район. Зокрема, до Чернігова привезли пиломатеріали, бензопилу, дерев’яні столи та стільці.

— Предмети гігієни, цигарки, десять спальних мішків, коси. Збирали всі разом – і громада, і влада і підприємці. – зізнається керуючий справами виконавчого апарату районної ради Василь Грищенко. – Люди охоче допомогли. Головне, щоб нашим хлопцям там Бог допомагав. Нехай повертаються живими…

Обласна влада не може бути осторонь проблем бійців територіальної оборони, тому і вирішила ініціювати централізований збір фінансової та матеріальної допомоги.

— Ми звернулися до голів районних рад і міських голів з проханням допомогти і централізовано організувати таку матеріально- технічну допомогу. – говорить перший заступник голови обласної ради Олександр Кодола. – Приємно, що люди підтримали нас і активно долучилися до збору. Наприклад, Ічнянський район привіз камуфляж, футболки, подушки, дощовики, шкарпетки, побутову хімію тощо.

Зібрану матеріально-технічну допомогу планують відправити на схід вже на початку наступного тижня.

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий