Батькам школярів доведеться два тижні платити за їх обіди з власної кишені

4


Батькам школярів доведеться два тижні платити за їх обіди з власної кишені

З початку навчального року і до завершення процедури відкритих торгів на харчування школярів і укладення договору з їх переможцем КП «Шкільне» забезпечуватиме учнів безперебійним харчуванням. 

Таке рішення прийняв виконком Чернігівської міської ради, повідомляють у прес-службі.

Діти пільгових категорій харчуються за державний рахунок. Чернігівський виконком доручив слідкувати за тим, щоб вони були нагодовані КП «Шкільне». У майбутньому ці кошти мають відшкодовуватися з державного бюджету. Загалом в Чернігові 1900 дітей-пільговиків, 600 з яких відвідують групи продовженого дня, тобто їдять у шкільних столових двічі. Вартість разового харчування на сьогоднішній день складає 12 грн.

Харчування учнів молодших класів, які не є пільговиками, буде тимчасово здійснюватися на ту суму коштів, яку платять батьки. Після завершення тендеру і укладення договору з його переможцем – а це очікується19-20 вересня – міський бюджет знову отримає право доплачувати до батьківських коштів свою частку.

Досі міський бюджет виділяв по 8 грн. на порцію школяра, яка коштує 12 грн. Батькам залишалося доплатити різницю, яка становила 4 грн. Тепер тимчасово, орієнтовно на 2 тижні, КП «Шкільне» готове організувати харчування за 4 грн., якщо батьківські комітети не вирішать збільшити цю суму для своїх дітей власним коштом. Такі рішення можуть прийматися як батьками учнів молодших класів усієї школи, так і окремими класами. Але й виходячи з суми в 4 грн. КП «Шкільне» розробило приблизне двотижневе меню, яке враховує нормативи і за яким харчування учнів може відбуватися.

Тимчасові незручності пов’язані з тим, що навесні цього року міське управління освіти, на виконання рішення антимонопольного комітету, вимушено було розірвати вже укладений договір про надання послуг харчування в загальноосвітніх навчальних закладах міста з КП «Шкільне».

Все прийде до ладу коли проведеться нова тендерна процедура закупівлі цієї послуги. Розкриття пропозицій учасників торгів має відбутися 2 вересня. Після цього і після оголошення переможця торгів до підписання угоди з ним має бути витриманий процесуальний строк, пов’язаний з правом на оскарження. У міськраді зазначили, що з урахуванням цих вимог закону, нова угода буде підписана якнайшвидше.

Що ж стосується учнів середніх і старших класів — ніяких змін не відбувається. Вони й раніше харчувалися за власний рахунок.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий