«Батьківщина» вимагає ратифікувати Угоду з ЄС

42


«Батьківщина» вимагає ратифікувати Угоду з ЄС

Активісти партії «Батьківщина» та її молодіжної організації провели у Києві акцію з вимогою негайного подання Президентом України до Верховної Ради пакету документів для ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської обласної організації політичної партії ВО «Батьківщина»

Так, у столиці над найбільшими шляхопроводами міста (на Печерському шляхопроводі над бульваром Дружби Народів, Повітрофлотському шляхопроводі над проспектом Перемоги, Пішохідним мостом на Труханів острів над Набережним шосе, наземними переходами на Московському проспекті) організаторами акції були розміщені фото-банери із написами: "Ратифікація угоди з ЄС має стати пріоритетом для Президента", "Війна не може бути причиною відмови від ратифікації угоди з ЄС", "Угоду Україна-ЄС вже ратифікували Румунія, Литва, Латвія. Чому не Україна?!"

Столичну молодь обурює той факт, що Україна й надалі зволікає з ратифікацією, незважаючи на те, що Угоду ратифікували Литва, Латвія, Румунія.

Не лишається байдужою до подібних питань і чернігівська юнь, зокрема, представник команди народного депутата України Валерія Дубіля (ВО «Батьківщина») Тетяна Шишолік вважає, що чим скоріше буде підписано угоду, тим краще. 

«Ні для кого не секрет, що фундаментом студентського обурення, яке згодом вибудувалося у наймасовіший в історії незалежної України народний бунт, стала відмова тодішнього президента Віктора Януковича підписувати угоду про асоціацію з Європейським Союзом. І дуже хочеться вірити, що після того, як український народ, ціною Небесної Сотні, і тих хлопців, що гинуть сьогодні, відстояв це право, новообраний президент не піде закривавленою стежкою свого попередника. І чим скоріше буде підписано угоду, тим буде краще».

Як відомо, до сьогодні з незрозумілих причин Президентом України до Верховної Ради не подано на ратифікацію угоду про асоціацію з ЄС, що гальмує процес євроінтеграції.

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий