Благодійний фонд «Європа» розширює програму підтримки медичних закладів

157


Благодійний фонд «Європа» розширює програму підтримки медичних закладів

Розуміючи складну ситуацію, що склалася в медичних закладах Чернігівської області, благодійний фонд «Європа», заснований народним депутатом України Валерієм Дубілем , з початку 2014-го року значно розширив свою діяльність спрямувавши її,у тому числі, й на районні лікарні та фельдшерсько-акушерських пункти Чернігівщини.

Вже більше семи років благодійний фонд «Європа» піклується про якісне надання медичної допомоги в Чернігові, забезпечуючи медичні заклади міста новим медичним обладнанням. А з початку 2014 року відбувається розширення програми підтримки й на районні лікарні області.

Першого липня 2014 року в рамках цієї програми в Борзнянській центральній районній лікарні пройшла зустріч помічника народного депутата України Валерія Дубіля – Людмили Шандренко та директор благодійного фонду «Європа» Олени Гедіної з лікарями. Під час події відбулася передача медичному закладу потрібного для стабільної роботи медиків обладнання. А саме 10 тонометрів, глюкометра та електрокардіографа. Окрім того коштами фонду було забезпечено необхідними медичними приладами тридцять один фельдшерсько-акушерський пункт Борзнянського району. Вони отримали 30 тонометрів та 31 глюкометр.

У ході спілкування з медиками Олена Гедіна разом з Людмилою Шандренко обговорили й інші проблемні питання. В тому числі мова йшла про необхідність оновити ендоскопічне обладнання, й про шляхи скорішого вирішення цього питання, оскільки воно є одним з першочергових для Борзнянської районної лікарні.

З початку 2014 року в рамках розширення програми підтримки, допомогу надано більше ніж 600 фельдшерсько-акушерським пунктам та практично всім районним лікарням Чернігівщини.

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий