Вбито нападника на голову сільради

22


Вбито нападника на голову сільради

Понад рік без жодних наслідків для себе тероризувала жителів села Жеведь своїми рогами корова Кукла. Проте напад на члена БО «Батьківщина» став для неїфатальним.


Коров’яча череда села Жеведь, що в Чернігівському районі, налічує 81 голову. Минулого року її склад поповнився молодою телицею Куклою. Відтоді стали регулярними скарги же-ведських пастухів (випасають у селі по черзі), що Кукла раз по раз нападає на людей, валить із ніг або завдає шкоди своїми рогами.

За останній рік постраждалих від коров’ячого «бєспредєла» було близько десяти чоловік, зокрема й дочка працівниці сільради. Незважаючи на це, ані від сільради, ні від власниці корови не було жодної реакції.

Але минулого тижня настала черга пасти жеведському сільському голові Сергію Рябусу, члену ВО «Батьківщина», обраного на посаду на чергових виборах у жовтні 2010 року. За словами очевидців, під час виконання головою своїх неслужбових обов’язків корова скоїла на нього напад. Кукла начебто кинула пана Сергія на землю через себе.

Цей випадок, на відміну від усіх попередніх, корові не зійшов з ріг. Того ж дня голова сільської ради наказав власниці зарізати корову. Так і зробили м’ясники, що приїхали наступного дня з обласного центру.

Слід зазначити, що жодної грошової компенсації від сільської ради власниця корови не отримала. На тимчасову згадку про годувальницю залишилися тільки гроші, якими розрахувалися з нею за свіже м’ясо приїжджі шкуродери. Отриманої суми на придбання нової корови, звісно, не вистачить.

Андрій Семенець, "Чернігівщина" №27 (479) від 3 липня 2014

По материалам http://www.gorod.cn.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий