Верховна Рада працюватиме без канікул

34


За "безперервність роботи Верховної Ради, без вихідних і відпусток", як оголосив голова Верховної Ради Олександр Турчинов, проголосувало 288 депутатів.

Згідно з рішенням, сесійними тижнями парламенту будуть – з 22 по 25 липня і з 12 до 16 серпня (вочевидь, до 15-го, п’ятниці – ред.).

Також депутати можуть зібратися за рішенням голови Верховної Ради в інший час.

2 вересня планується закрити поточну сесію парламенту й одразу відкрити нову.

Ухваленню цього рішення передувала дискусія, бо спершу керівники фракцій та груп узгодили, що працюватимуть лише 24 липня, 14 серпня, а в інші дні – за рішенням голови Верховної Ради.

Лідер фракції "Свобода" Олег Тягнибок підтримав позицію "Батьківщини" працювати пленарними тижнями.

Він також запропонував звернутися до Міністерства закордонних справ, щоб воно "анулювало усі закордонні паспорти, у тому числі дипломатичні, для народних депутатів – щоб (у них) не було жодного бажання в цій жахливій ситуації, коли ми ведемо війну з Московією, десь собі поїхати і пузо погріти на морях, і тільки видавати дипломатичні паспорти, коли є офіційне відрядження від парламенту".

Турчинов погодився, що пропозиція обмеження пересування за межами України – конструктивна: "Тому що, коли ви доручаєте протягом доби зібрати парламентську сесію, то депутати мають бути в Україні".

Він підтримав ідею збиратися на тижні, а не окремі дні, і закликав:

"Щоб у нас не було сесійних тижнів, коли у нас буде в залі сидіти 50-60 народних депутатів. Повинно бути 450 депутатів в залі – і тоді буде дійсно відповідальність перед народом України за те, що робить Верховна Рада".

По материалам http://sivertime.com.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий