Ветеран міліції: Чи такий вже «страшний» Рапута, як його малюють?

31


Ветеран міліції: Чи такий вже «страшний» Рапута, як його малюють?

Лист ветерана чернігівської міліції Олександра Сирокваші, який працював у міліції десяток років тому, надійшов на адресу «Всисокого Валу».

На правах рівного доступу надаємо йому змогу висловитися. Адже це питання стосується кожного чернігівця — нам призначають нового начальника міліції міста Чернігова. Тобто від керування новопризначеного напряму залежатиме безпека нас і наших родин.

Днями в мережі виплила цікава інформація, що не сьогодні-завтра кабінет головного міліціонера Чернігова на Шевченка, 13 займе такий собі Володимир Рапата. Донедавна полковник очолював Сумський міськвідділ міліції.

Без особливих проблем вдалося дещо знайти про нього. Наприклад, що підполковник міліції Володимир Рапута очолював Сумський міськвідділ з вересня 2011 по 1 червня 2014 року.

Обласне керівництво дало підлеглому позитивну характеристику, вказуючи на те, що офіцер користувався повагою та авторитетом серед особового складу, значно підвищив ефективність роботи міськвідділу, не ховався від громадськості, брав особисту участь в розслідуванні резонансних злочинів.

Так, разом з операми карного розшуку реалізовував операцію із затримання в Сумах небезпечного маніяка, на рахунку якого декілька вбивств і розбійних нападів на пенсіонерок. Саме за знешкодження маніяка (а не розгін місцевого Євромайдану, як дехто стверджує), Володимир Рапута отримав заслужене звання полковника міліції.  

Керівництво УМВС в Сумській області та громадськість також гідно оцінили роль Володимира Рапути у знешкодженні злочинних груп, що спеціалізувалися на викраденні автомобілів. Крім цього, начальник Сумського міськвідділу брав активну участь у викоріненні грального бізнесу в Сумах.

Не дивно, що ті, кому «наступили на хвоста», висловлюють своє невдоволення як у приватних розмовах, так і у мережі. Але, як кажуть, собаки брешуть, а караван іде…

Не бачу нічого поганого, якщо Чернігівський міськвідділ очолить «варяг». Чому? Бо він не пов’язаний ні із владою, ні з місцевим бізнесом, тому може сміливо давити кримінал по-закону, не дивлячись на особистості. Та й результати роботи на попередній посаді вселяють надію на ефективну працю міської міліції.

Олександр Сирокваша

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий