Відправлений у відставку мер Остра відновився через суд

4


Нагадаю, 10 червня депутати висловили недовіру Віктору Самоделку. 24 депутати, присутні на сесії, таємним голосуванням (18 «за», три «проти», троє утрималося) відправили Самоделка у відставку. Голові закидали зволікання у створенні Остерської об’єднаної громади.

Мер подав у суд з вимогою визнати депутатське рішення протиправним і скасувати його.

Суд встановив, що проект рішення не обговорювався в жодній з депутатських комісій. А саме рішення не містить посилань на те, яка обставина слугувала підставою припинення повноважень. Хоча перелік таких підстав є у етапі 79 Закону «Про місцеве самоврядування». Також були й інші зауваження.

14 жовтня Віктор Андрійович вийшов на роботу.

На 11 грудня в області призначено місцеві вибори в об’єднаних територіальних громадах: Бахмацькій, Лосинівській, Мринській, Гончарівській та Остерській. Отож депутатів та нового голову Остра і округи обиратимуть не тільки жителі міста, а й сіл Беремицьке, Любечанинів, Поліське, Білики, Набільське, Жилин Млинок, Жуківщина, Крені, Романьки, Самсони.

— Вікторе Андрійовичу, будете виставляти свою кандидатуру на посаду голови? — запитала по телефону.

— Поживемо, побачимо. До початку висування кандидатів є час. Якщо вибори будуть за партійними списками, у раду пройдуть ті самі депутати. 

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий