В Ужгороді напали на родину ромів, член якої прийшов з АТО

13


В Ужгороді напали на родину ромів, член якої прийшов з АТО

29 серпня в Ужгороді невідомі напали на ромську родину. Як виявилось, один із синів у родині був учасником бойових дій на Донбасі.

Про інцидент повідомив депутат Ужгородської міської ради Мирослав Горват.

«Усі події трапилися по вулиці Шевченка на подвір’ї будинку ромської родини (загалом у подвір’ї проживає одна велика родина з 25 осіб) куди ввечері зайшли четверо або п’ятеро молодих осіб, які були нетверезими або перебували під дією наркотичних речовин. Ці особи почали погрожувати фізичною розправою ромам, які в той час були на подвір’ї. Били жінок, голову родини. Діти в той час втекли до кімнати. Один з молодиків витягнув пістолет і вистрелив кілька разів у повітря та у сторону ромів», — написав він.

«Голова родини родини виявився учасником АТО. Нападники дізнались про це після того, як дружина показала відповідні документи. Вони, судячи з усього, перелякались і втекли геть»,— додав Мирослав Горват.

Він вважає, що на будинок напали саме через це, що тут мешкає родина ромів:

«Очевидно, що ці особи знали, що в даному будинку проживають саме роми і цілеспрямовано пішли на такий конфлікт»,—написав Гроват.

Депутат говорить, що жінки, і діти перебувають у важкому психологічному стані, вони пережили шок від дій цих молодиків. Одразу на місце події прибули швидка допомога на наряд поліції.

«Мені шкода, що деякі журналісти викривлено подали цю інформацію, зокрема, що в цьому будинку знаходився наркопритон (поліція з собакою провели обшук місця події та будинку).
Також неповну та необ’єктивну інформацію подає і прес-служба Ужгородського відділу поліції.
Завданням поліції є знайти злочинців та довести справу до суду, який повинен покарати винних» — додав він.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий