В Чернігові з’являються перші велопарковки (відео)

44


Для всіх любителів велотранспорту гарна новина. В місті почали будувати велопарковки. Роблять це поки що за позабюджетні кошти.

Про це розповіла заступник міського голови Анна Романова

. Вона каже, що міська влада активно стимулює приватних підприємців, аби ті за власний кошт встановлювали такі парковки біля своїх закладів.

Виготовлення однієї конструкції обійдеться власникам крамниць або інших установ приблизно у 800 гривень. За словами Анни Романової міська влада гарантує максимально спрощену процедуру погоджень та надасть певні рекомендації. Креслення, за якими можна виготовити таку споруду, є на сайті чернігівської міської ради. Живий приклад можна побачити у Центральному парку культури та відпочинку.

Проте є і певні вимоги до велопарковок. Вони не повинні містити реклами алкоголю чи тютюну. Встановлюючи таку конструкцію, треба пам’ятати, що відстань від неї до проїжджої частини повинна бути не менша 1,3 метра, аби взимку снігозбиральна техніка могла без перешкод почистити тротуар.

Також Анна Романова просить, щоб велопарковки будували у людному місці , або ж — зі встановленою веб- камерою. Таким чином зникне ризик, що ваш велосипед вкрадуть.

В цілому за 5 років у Чернігові планують встановити до 1 000 таких парковок. А вже в наступному році думатимуть і над проектом розроблення велодоріжок.

Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Новий Чернігів»

Новости по теме 21 Июня 2014 18:52 Анна Романова заимствует идеи у общественных активистов? 6 Июня 2014 11:39 План розвитку міста складатимуть чернігівці 4 Июня 2014 16:57 Первая велодорожка в Чернигове появится в Горсаду

По материалам http://www.gorod.cn.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий