Генерал Демченко: «Весь особовий склад міліції побуває в зоні АТО»

84


 

Вже через кілька годин після повернення з «гарячих» регіонів України в.о. начальника УМВС України в Чернігівській області Олег Демченко зустрівся з чернігівськими журналістами і розповів про ситуацію на сході країни.

Третя ротація міліціонерів

Зі слів генерала, співробітники міліції продовжують виконувати завдання із захисту територіальної цілісності нашої держави в зоні антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

— Нещодавно відбулася третя ротація бійців зведеного загону МВС Чернігівської області, — сказав Олег Демченко. — Новоприбулі правоохоронці виконують ті ж завдання, що й попередники. Несуть службу на блокпостах, патрулюють населені пункти, контролюють автотранспорт і беруть участь в операціях із зачищення території. Міліціонери з нашого краю служитимуть на Сході доти, доки там не вщухнуть бойові дії. Оскільки до всіх співробітників органів внутрішніх справ я ставлюся однаково, докладу максимум зусиль, щоб весь особовий склад чернігівської міліції побував у зоні АТО. Так буде справедливо.

Спецпідрозділ «Чернігів» — один із найкращих

Генерал Демченко повідомив, що наші міліціонери в зоні АТО добре екіпіровані і не голодують.

— У них достатньо зброї та засобів індивідуального захисту, зокрема бронежилет четвертого і п'ятого класів. Не вистачає тільки спецзасобів, — сказав головний міліціонер області. — Керівники антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях відзначили, що спецбатальйон «Чернігів» -один із найбільш боєздатних підрозділів із хорошим матеріально-технічним забезпеченням. Наші міліціонери брали участь у затриманні бандитів і в бойових операціях. Я об’їхав усі блокпости в Луганській області, поспілкувався з хлопцями, які несуть там службу. Ніхто з них ні на що не скаржиться, всі готові виконувати накази. Радий, що чернігівська міліція на висоті.

Щотижня для наших міліціонерів на схід країни з Чернігова відправляють фуру з продуктами, питною водою, засобами особистої гігієни та спецзасобами. Все це завдяки підтримці підприємців.

Перемир’я скоріше не було

— Якщо українська сторона дотримувалася умови перемир’я, то інша їх ігнорувала, — зазначив Олег Демченко. — Правда, за цей час наші сили зміцнили позиції і перегрупувалися. Але все одно блокпости терористів більш потужні. Вони огороджені залізобетонними блоками і конструкціями. А укріплення українських бійців складені з мішків, наповнених піском. Ступінь напруження протистояння в східних областях держави різна. Наприклад, у Червоному Лимані Донецької області ситуація ускладнилася. Але міліціонери з честю продовжують виконувати свій обов’язок.

Є поранені

На жаль, під час виконання завдань чотирьох наших міліціонерів було поранено.

— Стан їхнього здоров’я задовільний, вони ще лікуються в госпіталях. Правда, троє бійців уже заявили, що готові нести службу. А ось працівник, якому прострелили легені, без лікарської допомоги поки обійтися не може, — підсумував Олег Демченко.

Ірина Осташко, "Деснянка" №28 (504) від 10 липня 2014

Новости по теме Сегодня, 16:03 У Чернігівському юридичному коледжі — двадцятий випуск молодих офіцерів! Сегодня, 15:52 Как праздновали Ивана Купала на Черниговщине Сегодня, 10:46 Майже 20 тонн гуманітарної допомоги відправили бійцям 13-го батальйону з Чернігова (відео)

По материалам http://www.gorod.cn.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий