Головний податківець країни володіє частиною села біля Чернігова та має ділянку в самому місті

4


Так Насіров  володіє  20 земельними ділянами в селі Количівка (Чернігівська область) загальною площею (увага!!!) – 283 093 кв.м. До слова, офіційні межі Количівки – близько 185 га. Виходить, Насіров офіційно володіє 1/6 площі сільських земель. Просто взяв і придбав собі частину села з населенням 1500 жителів? – задають собі питання журналісти «Схеми: корупція в деталях»  . Треба відзначити, що земля може знаходитися не лише в самому селі , але і в межах  сільської ради.

Як відомо, село Количіка знаходиться біля Чернігова, поруч протікає річка Десна.  Через село проходить залізниця (Чернігів-Ніжин-Київ) та автотраса Чернігів-Київ.

Насіров також володіє земельною ділянкою в Чернігові площею 395 кв. м

 Додамо, що Насіров у свій час навчався у Чернігові, а  у 2000-му він   отримав диплом Чернігівського інституту економіки і управління за спеціальністю «фінанси». За неофіційною інформацію тут зараз живе його батько.

Крім того,   глава ДФС задекларував 1,16 млн доларів, 450 тисяч євро і 4,35 млн гривень готівкових коштів, водночас його дружина Катерина Глімбовська має 320 тис. доларів, 240 тис. євро і 3,1 млн гривень. На банківських рахунках Насірова 1,68 млн гривень, його дружини — майже 2,9 млн гривень.   

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий