Гринів приніс стародруки до Ради, щоб засвідчити свою законність

3


Нардеп наголосив, що спеціально приніс до парламенту книги, аби показати, що він є законним їх власником.

Голова фракції БПП у Верховній Раді Ігор Гринів приніс до парламенту стародруки, які зазначив у е-декларації, фрагмент Острозької Біблії та «Апостол». Каже, що Біблія йому дісталася безкоштовно.

Книги нардеп продемонстрував журналістам перед початком засідання Погоджувальної ради, повідомляє Корупція. Інфо

За його словами, друкованому «Апостолу» вже понад 500 років, але сам парламентарій знає його долю упродовж останніх 50 років. Гринів розповів, що книга не має перших сторінок, які були надруковані Іваном Федоровичем.

Щодо Острозької Біблії, то народний депутат зауважив, що у нього є лише її фрагмент – Новий заповіт з Острозької Біблії. Він розповів, що саме на ньому присягав у Верховній Раді екс-президент Віктор Ющенко.

Гринів запевнив, що цей стародрук був знайдений «серед мотлоху, без оправи, без нічого і неіндефікований», а саме йому дістався безкоштовно.

«Мені вона дісталася за нуль копійок серед старих книжок, які мені у Львові запропонував один з дуже старих євреїв, який від'їжджав у Ізраїль», – розповів парламентарій про те, яким чином до його колекції потрапив Новий завіт Острозької Біблії.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий