Декларація нардепа Євлахова: квартира в Криму, екзотичні цінності та мільйон доларів готівкою

6


 Такі данні оприлюднив нардеп у своїй декларації.

Тож згідно даних Анатолій Євлахов має  в окупованому Криму у місті  Алушті квартиру  площею 112  м2,   куплений в 2013 році  за більш ніж мільйон гривень.

Інша квартира придбана дружиною нардепа  ще в 2003 році в Києві площею 143 м2

Задекларував нардеп також колекцію поштових марок, вартість якої, щоправда не вказав,

Також серед екзотичного майна колекція старовинного водолазного спорядження, спільні витвори (картини 12 од.) сучасного українського та узбецького мистецтва, колекція пам’ятних та ювілейних монет НБУ в кількості 20 од. Вартість цього майна не вказана, очевидно, що воно була подароване.

У дружини задекларовано  підвіску з дорогоцінним камінням, каблучки, сережки, кулони з дорогоцінним камінням.

Парк автомобілів подружжя складається з Land Rover (Range Rover) 2011 року придбаного в тому ж році за мільйон гривень (на той час 125 тисяч доларів) оформленого на самого Євлахова та Mercedes – Benz ML350 2007 придбаного теж новим за 324 тисячі (65 тисяч доларів на той час).

Дружина народного депутата  володіє акціями та цінними паперами наступних підприємств  Публічне акціонерне товариство «Слов’янські шпалери — КФТП», ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БУДСПЕЦСЕРВІС», ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОРГОВИЙ ДІМ «СЛАВИЧ».

Будучи нардепом Євлахов отримав зарплати майже 80 тисяч  та ще стільки ж для виконання своїх повноважень, та ще 33 тисячі як проценти від депозитів.

Набагато більше заробляє дружина нардепа – тільки заробітної плати за основним місцем роботи в ТОВ  «ТОРГОВИЙ ДІМ ЄВРОШПАЛЕРИ» – 1,2 млн.  грн, також 300 тисяч як гонорари, 33 тисячі як дивіденди  та 12 тисяч від держави,  як допомогу за доглядом за дитиною.

За збереженнями родина  Євлахових може посісти друге місце у рейтингу чернігівських нардепів , поступаючись хіба задекларованому майну нардепа по 208 округу Валерія Давиденка.

Тож у нардепа на рахунках в банках 24 тисячі доларів та 40 тисяч грн. , а також у готівці 271  тисячі євро, 410 тисяч доларів  та 420 тисяч грн.

У дружини народного депутата на рахунках в банку знаходиться 21 тисяча доларів, майже 750 тисяч грн. У готівці також зберігаються 570  тисяч доларів, 190  тисяч євро та півмільйона гривень. 

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий