Деснянці відновлюють паркове містечко

63


Озброївшись лопатами, граблями, косами, ряднами та пакетами для сміття, молодь селища Десна, що на Козелеччині, взялася за реконструкцію парку. Захаращену зелену зону юні деснянці планують відновити вже до кінця літа. За задумом організаторів генерального прибирання, тут буде не лише парк, а й спортивна зона.

– У нашому селищі є чудове місце, де можна збудувати паркове містечко, – розповідає активіст руху «Здорова нація» Костянтин Масюк. – Якщо нам усе вдасться, тут буде зона відпочинку для молоді, яка, сподіваюсь, замінить «наливайки» на спорт. А ще це чудова можливість утекти від гамору та пилу сірих буднів, подихати цілющим повітрям, настояним на духмяних травах та насиченим живильною силою лісу. Це світ спорту, здоров’я, затишку та краси, наповнений життєвою енергією та спокоєм.

Деснянці відновлюють паркове містечко

Ідея розбудувати паркове містечко належить активістам «Здорової нації», представникам районної «Федерації баскетболу» та Деснянському селищному голові Юрію Осташевському.

– Нашу паркову зону вже давно не використовують як місце для відпочинку, – каже селищний голова. – Для того, щоб розпочати будівництво, спочатку потрібно було прибрати сміття, обрізати кущі та очистити всі доріжки, які позаростали травою.

Деснянці відновлюють паркове містечко

Не гаючи часу, організатори взялися інформувати місцевих: хлопці розклеїли оголошення, оповістили знайомих через соціальні мережі, спрацювало і «сарафанне радіо». Відтепер щосуботи та щонеділі прибирати паркову зону приходить усе більше деснянців.

Територія доволі велика – майже гектар захаращеної площі, яку треба окультурити та ще й за власний кошт, адже бюджет селища доволі скромний. Тому активісти кажуть, що це соціальний проект небайдужих громадян та інвестиція в молоде покоління.

За словами представника районної «Федерації баскетболу» Романа Цибаровського, у парковому містечку буде дитячий, волейбольний та баскетбольний майданчики, турніки та бруси, тенісні столи, майданчик із тренажерами для занять на вулиці, зона для барбекю. Активісти також планують відновити фонтан, доріжки, ліхтарі, підрізати кущі та встановити лавочки.

– Усе це зробить паркову зону привабливою як для сімейного відпочинку, так і для занять спортом, – упевнений Костянтин Масюк.

Попереду – багато роботи. Всього за кілька прибирань небайдужі деснянці зібрали та вивезли гори сміття, обрізали кущі, розчистили доріжки. Активістам конче бракує інвентарю та матеріальних засобів. Тому організатори будівництва розраховують на підтримку людей не лише фінансову, а й фізичну.

Віталій НАЗАРЕНКО

Фото Костянтина МАСЮКА

По материалам http://sivertime.com.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий