Детективи НАБУ не встигають розслідувати справу прокурора Кулика «внаслідок особливої складності провадження»

2


Детективи НАБУ не встигають розслідувати справу прокурора Кулика «внаслідок особливої складності провадження»

29 серпня завершується термін досудового розслідування у кримінальному провадженні Національного антикорупційного бюро проти прокурора Костянтина Кулика. Справу відкрили торік 25 грудня за фактом незаконного збагачення військового прокурора сил АТО. Правова кваліфікація кримінальних правопорушень – ч.2 ст.368-2 КК України.

Як стало відомо «Резонанс», антикорупціонери ініціюють продовження термінів слідства, оскільки не встигають із допитами та іншими процесуальними діями «внаслідок особливої складності провадження». У відповідному клопотанні на ім’я заступника Генпрокурора — керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького його просять продовжити розслідування ще на два місяці — до 29 жовтня 2016.

Детективи НАБУ не встигають розслідувати справу прокурора Кулика «внаслідок особливої складності провадження»Детективи НАБУ не встигають розслідувати справу прокурора Кулика «внаслідок особливої складності провадження»Детективи НАБУ не встигають розслідувати справу прокурора Кулика «внаслідок особливої складності провадження»

Зокрема, у НАБУ раптом вирішили допитати батьків Кулика, його сестру, ще одного військового прокурора з  Генпрокуратури, а також уважно вивчити особову справу підозрюваного та послухати його розмови за 2014-2015 рр.

Про грубі процесуальні порушення детективами НАБУ та прокурорами САП Костянтин Кулик та його адвокат заявляли і на допиті в НАБУ, і в суді.

Нагадаємо, 4 липня, Солом’янський районний суд Києва на два місяці (до завершення розслідування) відсторонив Кулика від виконання посадових повноважень прокурора.

За результатами апеляційного розгляду колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва це рішення скасовано.

«НАБУ і САП виконують “замовлення” певних осіб у справі Януковича-Курченка. Вже є докази на підтвердження цього», — заявляв раніше «Резонанс» Костянтин Кулик — один із основних процесуальних керівників у справі младоолігарха-втікача.

Сума збитків, завданих діяльністю фірм, пов’язаних із екс-міністром доходів і зборів Олександром Клименком і одіозним Сергієм Курченком, становить 198 млрд грн. Про це нещодавно повідомив Гепрокурор Юрій Луценко.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий