Деякі чернігівські громадські організації проти концерту Потапа і Насті

5


Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив член Самооборони Олександр Ясенчук.

«Чернігівська громадськість виступає категорично проти проведення концертів на території Чернігівської області особам, які публічно підтримують агресію Російської Федерації, окупацію Автономної Республіки Крим та не визнають так звані «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями, особам, які від початку російської агресії на Україні проводять концерти та беруть участь в інших культурних заходах на території окупованої Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих окремих районах Донецької і Луганської областей України, та на території Російської Федерації»,- йдеться у його повідомленні.

Чернігівці виступають проти таких виконавців: Ані Лорак, Володимир Зеленський, Світлана Лобода, Потап і Настя (Олексій Потапенко і Анастасія Каменських), гурт «Квест Пистолс», Верка Сердючка (Андрій Данилко), Софія Ротару, Іван Дорн, гурт «ВіаГра», Таісія Повалій.

«Сподіваємося ви приймете наші пропозиції, чим не спровокуєте громадськість до участі в акціях громадської непокори, проти проведення концертів «заробітчан на крові» на території Чернігівської області»,-й деться у зверненні громадських діячів.

Звернення підписали ГО «Жіноча волонтерська сотня Самооборони Чернігівщини», Чернігівській підрозділ ЦК «АЗОВ», ГО «Самооборона Майдану», активіст мережі «Вільні Люди», депутат Деснянської районної ради Юніс Аскеров, ГО «Третя Позиція». БФ «Захистимо Україну!».

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий