Для кого збирають гроші на вулицях нашого міста? (відео)

29


Дай милостиню нужденному — і тобі повернеться сторицею. Саме така думка побутує серед населення. Навіть далекі від віри люди вважають, що милостиня — це добра справа. А чи замислювались ви, кому даєте гроші? Нині на вулицях міста, в магазинах, аптеках безліч прозорих скриньок для пожертв з фотографіями дітей. Та чи доходять ці гроші тим, кому вони так необхідні? Координатор Самооборони Чернігівщини Олександр Ясенчук розповів, що останнім часом почастішали випадки збору грошей шахраями нібито на потреби нашим землякам на передовій та дітям. Тому сьогодні наша знімальна група відправилась в рейд разом з правоохоронцями та самооборонівцями перевірити, хто справді потребує допомоги, а хто — шахрай.

В центрі міста на перехресті двох проспектів молода дівчина збирає гроші. Вона підходить до водіїв автівок і просить допомогти у лікуванні хворої дитини. На заклики міліції та самооборонівців розповісти, чим займається, відреагувала неохоче, одразу почала комусь телефонувати. Врешті підійшла і розповіла, що приїхала з Дніпропетровська, сама сирота, гроші збирала для себе, а фото малюка на скриньці взяла з інтернету. Попри все, дівчина поводилась впевнено, ще й вимагала від учасників рейду документи. Перехожі кажуть, що спостерігають її тут більше місяця.

Потім самооборонівці привели ще двох. Хлопець та дівчина назвалися волонтерами одного з благодійних фондів, навіть показали документи. Збирали гроші на лікування дитині. Хвора дівчинка з таким ім’ям дійсно існує, інформацію про неї ми знайшли в інтернеті. Волонтери стверджують, що всі гроші перераховують її матері, собі ж не лишають ані копійки. Перевірити правдивість їх слів пообіцяли самооборонівці.

Сьогодні ж пі час рейду правоохоронці і представники самооборони перевірили майже два десятки людей зі скриньками. Тож якщо ви і вирішили зробити добру справу і попрощатися з кровно заробленими гривнями, уважно придивляйтеся, хто збирає пожертви та для кого.

Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Новий Чернігів»

Новости по теме 5 Июня 2014 12:27 Нежинские добровольцы проходят службу в ужасных условиях 30 Мая 2014 16:05 Самооборона Чернигова призывает всех помочь черниговским военным 22 Мая 2014 13:12 «Правий сектор» провідав воєнкома Нікуліну у госпіталі (відео)

По материалам http://www.gorod.cn.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий