Дмитро Гнап: Коли щось робиш в останній момент, починаєш поспішати. Коли поспішаєш, зробиш якусь лажу. Ось і Петро Олексійович, допоспішався…

9


Дмитро Гнап: Коли щось робиш в останній момент, починаєш поспішати. Коли поспішаєш, зробиш якусь лажу. Ось і Петро Олексійович, допоспішався...

Мене не так зацікавила його декларація, як супроводжувальний її допис у фейсбуці, який президент, очевидно, написав власноруч.

Декларація, як супроводжувальний її допис у фейсбуці, який президент, очевидно, написав власноруч (там на початку допису його ініціали: ПП.). Так от, в цьому дописі президента є цікаве речення: «У 2014 була створена лише одна нова компанія, якою я володію напряму, – для продажу Roshen.»

Воу-воу-воу, Петро Олексійович! «Хто любить прибрехати, мусить добру пам’ять мати», як каже українське прислів’я. Ми раніше чули від вас зовсім протилежне. Очевидно, в дописі президента йдеться про компанію Prime Asset Partners Limited з Британських Віргінських островів. Ту саму скандальну офшорку з Panama Papers. Цим віргінським офшором Порошенко володіє одноосібно і напряму і створений він вже під час його президентства. Віргінський офшор президента є засновником кіпрської фірми, кіпрська володіє голандською, а голандська контролює український фонд, якому належить весь «Рошен». Тобто, вся ця шоколадна піраміда спирається на один маленький віргінський офшор. Продав офшор — позбувся всієї цукеркової імперії. Власне, президент, вніс цю фірму в свою сьогоднішню електронну декларацію (друга світлина). Але раніше Порошенко стверджував, що віргінський офшор йому був потрібен для передачі активів у «сліпий траст», а не для продажу.

«Президент підкреслив, що у створеній компанії немає статутного капіталу і відкритих рахунків, оскільки принциповою позицією була відсутність операцій через неї, а єдиною метою – передача відомих активів президента до «сліпого» трасту банкові з хорошою репутацією, який і висунув певні умови зі створення такого офшорного підприємства.» (Петро Порошенко на прес-конференції в Токіо 06.04.2016р.)

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий