Донецький розвідник порушив повітряний простір України

54


Донецький розвідник порушив повітряний простір України

Легкомоторний літак, який прямував на висоті близько 500 м в напрямку державного кордону України, вчора надвечір помітили над Щорсом місцеві прикордонники.

Повідомляє помічник начальника загону — начальник прес-служби, підполковник Олександр Дудко.

До пошуку літака, по маршруту його можливого польоту, негайно долучились прикордонні наряди найближчих відділів прикордонної служби.

За дві години, в 10 км від лінії  державного кордону України, прикордонний наряд відділу прикордонної служби «Гірськ» виявив легкомоторний літак, що сідав на околиці одного з сіл Городнянського району. Дочекавшись його посадки прикордонний наряд затримав пілота, яким виявився 58-річний житель Донецької області.

Під час опитування пілота та перевірки дозвільних документів встановлено, що літак належить одній з приватних компаній, яка має дозвіл на виконання авіаційно-хімічних та лісопатрульних робіт у межах зони з особливим режимом використання повітряного простору в контрольованих прикордонних районах Чернігівської області.

Однак саме цей літак до переліку літаків, яким дозволено проводити ці роботи не включено.

Таким чином встановлено, що пілот порушив «Положення про використання повітряного простору України» та порушив прикордонний режим, за що його притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею  202 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді штрафу — 170 грн.

Розглядається питання про притягнення, за порушення «Положення про використання повітряного простору України», до відповідальності і посадових осіб власниці літака — приватної авіакомпанії.

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий