«Дует» військових та чернігівців, або Захист в обмін на їжу

32


«Дует» військових та чернігівців, або Захист в обмін на їжу

Громадяни України в різних регіонах надають всебічну підтримку військовослужбовцям Збройних Сил які виконують завдання в рамках антитерористичної операції.

Підставляє своє плече допомоги армійцям на сході України і патріотично налаштоване населення Чернігівщини.

Повідомляє РМЦ МО України (м. Чернігів).

В ході благодійної акції «Допоможемо Збройним Силам разом!» вже в черговий раз з Чернігівщини 4 тонни вантажу відправлено на схід України. Жителі області, підприємці, представники обласного депутатського корпусу зібрали необхідні товари, речі та майно для українських військових.

Також до благодійного вчинку долучилися колективи акціонерного товариства «Ічнянський молочно-консервний комбінат», товариства з обмеженою відповідальністю «Чернігівський автоцентр Камаз» й чернігівського ремонтно-будівельного комунального підприємства «Зеленбуд».

Крім цього депутат Чернігівської обласної ради Віктор Кіяновський особисто передав українським військовим кілька бензинових електростанцій «GASSOLINE GENERATOR — FG 3500».

— Від усіх наших військовослужбовців передаю щиру вдячність за допомогу, підтримку та активну громадянську позицію. В подальшому такі вантажівки з допомогою від благодійників та мешканців ми плануємо відправляти у визначені райони зосередження військ кожні 10-15 днів, — повідомив заступник начальника Чернігівського гарнізону з виховної роботи підполковник Вадим Лільчицький.

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий