Дусяк – головний податківець області

65


Дусяк – головний податківець області

Степан Павлович Дусяк став начальником Головного управління Міндоходів у Чернігівській області відповідно до наказу Державної фіскальної служби України від 21 липня 2014 року №41-о.

Повідомляє інформаційно-комунікаційний відділ ГУ Міндоходів у Чернігівській області.

Колективу Головного управління Міндоходів у Чернігівській області представили нового керівника.

Представляючи новопризначеного керівника, директор департаменту персоналу Державної фіскальної служби України Віктор Пригаровський зазначив, що Степан Дусяк має великий досвід роботи у податковій службі, пройшов шлях від державного податкового інспектора до керівника департаменту центрального апарату. Працював і у Міністерстві фінансів України. І це посилить організацію роботи і дозволить виконати завдання, які поставлені перед Головним управлінням Міндоходів у Чернігівській області.

Призначення нового керівника Головного управління Міндоходів – це вагома подія не лише для колективу податківців, але і для Чернігівщини. Тож участь у цьому заході взяв і голова облдержадміністрації Володимир Івашко. Він наголосив, що  Чернігівська область потребує якісного наповнення  бюджетів — як державного, так і місцевих. Адже необхідно виконувати соціальні зобов’язання, і в першу чергу, по зарплаті. Ця робота має бути організована у тісній співпраці з керівниками підприємств, підприємцями та громадськими організаціями.

Для підлеглих важливо було почути основні принципи роботи нового очільника служби. Втім, меседжі нового керівника були адресовані не лише податківцям, але й бізнесу.

— Що стосується нашої подальшої з вами роботи, — наголосив в.о. начальника ГУ Міндоходів у Чернігівській області Степан Дусяк,  то ви повинні проявити професіоналізм. Нашим пріоритетом є наповнення бюджету. Але не будь-якою ціною, а шляхом визначених законом норм і правил. Не може бути, що одні платять податки, а інші — не платять роками. Всі повинні бути рівні перед законом. Платник – ваш рівноправний партнер. Він має свою думку і ми повинні її почути. У нас має бути коректне ставлення до платника, і по можливості – постійний діалог.

Звертаючись до колективу податківців, Степан Дусяк також зазначив, що у непростий для країни час перед службою поставлені відповідальні завдання щодо наповнення бюджетів. І забезпечувати їх виконання доведеться в умовах реформування служби. Тому важливо під час реорганізації зберегти професіоналів. У ставленні до роботи важливі відповідальність і ініціативність.

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий