Енергетична політика не по кишені простим чернігівцям – як полегшити життя?

31


Енергетична політика не по кишені простим чернігівцям – як полегшити життя?

Не багато, не мало небайдужих чернігівців прийшло сьогодні під стіни «Чернігівобленерго».

Всі вони вимагали змін.

В умовах всеукраїнської кризи, кожного з присутніх тим чи іншим чином торкнулись зміни у політиці місцевих енергетиків.

Чого ж вимагали активісти? Під стінами «Чернігівобленерго» вони озвучили свою резолюцію.

Вимоги протестувальників:

Звільнити діюче керівництво ПАТ «Чернігівобленерго» Звільнити керівників які є посібниками корупції Ліквідувати консультативний сервісний центр при «Чернігівобленерго» Визнати недостатніми зміни у законодавстві про електроенергетику, започатковані у 2012 році і продовжити розробку законодавства, унеможлививши впливу на цей процес з боку електропередавальних компаній Узаконити реальне спрощення процедури приєднання до електромереж Відмінити ліміти на використання електроенергії ліквідувати авансову оплату електроенергії відновити якість напруги в районах Подусівка, Красного мосту, Бобровиці ліквідувати на законодавчому рівні монополізм електропередавальних компаній.

Резолюцію чернігівці відправлять у всі відповідні інстанції. Якщо ж ці вимоги не будуть виконані, то чернігівці обіцяють звернутись до Уряду з вимогою реприватизації компаній-монополістів постачальників електроенергії.

Сьогодні, 22 липня чернігівці прийшли під стіни ПАТ «Чернігівобленерго». Енергетиків звинуватили у загрозаі енергетичній безпеці України.

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий