Е-декларації: Мати мера Одеси виявилася мільйонеркою, а Труханов має акції Одеського НПЗ

6


Окрім великих активів, мати Геннадія Труханова, яка на даний час є пенсіонеркою, володіє чималим нерухомим майном і поважною колекцією коштовних годинників і коштовностей. Така інформація випливає з електронної декларації, яку днями подав мер Одеси.

Так, Геннадій Труханов вніс у свою декларацію матір і неповнолітню доньку.

В минулому році Одеський міський голова заробив менше, ніж 60 тисяч гривень, тобто, приблизно 5 тисяч гривень на місяць.

Він отримав 903 гривні процентів із «Марфінбанку» і за 149 тисяч гривень продав рухоме майно.

Мати Труханова за рік отримала 15759 гривень пенсії, тобто, близько 1300 гривень на місяць.

Крім того, Марія Труханова задекларувала понад 80 тисяч доходу за продаж майнових прав від ТОВ «»Екоп-Південь.

81 тисячу гривень мати мера Одеси отримала від громадянки України Старушкевич Тетяни Леонідівни.

Чималі кошти в родини Труханових накопичені готівкою: так, мер Одеси має у своєму розпорядженні 90 тисяч гривень і майже 160 тисяч доларів США.

Мати Труханова виявилася мільйонеркою – вона назбирала (можливо, з пенсії?) понад 1,6 мільйона гривень і 373,5 тисяч доларів США готівкою.

А банкам одеська пенсіонерка, вочевидь, не довіряє: так, у банку «Марфін» Марія Труханова зберігає лише трохи більше 10 тисяч гривень. Сам Труханов має активи в українських банках: близько 50 тисяч гривень у «Південному», майже 159 тисяч гривень і 2657 доларів США у «Марфін».

Також згідно з документом, мер Одеси разом з матір’ю володіє з 2003 року житловим будинком на 252 квадрати, а з 2007 року – квартирою площею 131 квадратний метр, які розташовані в Одесі. В той же час мати Одеського міського голови має з 2003 року невеличкий будинок на 45,7 квадратів у Піщанці Вінницької області. Також на балансі одеської пенсіонерки дві земельні ділянки – площею 681 квадратний метр у Одесі, а також на майже 27 тисяч квадратів у Піщанському районі на Вінничині.

Крім того, родина Труханових володіє цінною колекцією годинників і ювелірних прикрас. Так, мер Одеси має у своєму активі 5 елітних годинників відомих брендів, серед яких «Ролекс» і «Петек Філіп». Марія Труханова володіє коштовним жіночим годинником «Бовет», а також дорогими ювелірними виробами, причому, вартість кожного перевищує 100 мінімальних зарплат, тобто, понад ніж 130 тисяч гривень. Труханов не вказав у декларації, скільки саме він і його мати заплатили за свою колекцію.

Є в розпорядженні мера Одеси й цінні папери. Так, з 2003 року він володіє акціями ПАТ «Одеський нафтопереробний завод». У цьому ж році Марія Труханова придбала акції ВАТ «Комуненерготранс».

Також мати одеського міського голови є кінцевим бенефіціаром ТОВ «Рубітел», яке наразі у стані припинення. Слід зазначити, що підприємство спеціалізувалось на виробництві неметалевих мінеральних виробів. Фірма проіснувала 20 років – була зареєстрована Марією Трухановою й Андрієм Іванчо в 1992 році, а припинила існування за судовим рішенням у 2012 році. Головна причина – неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону.

Сам Геннадій Труханов разом з Іванчо є співзасновниками ГО «Українська федерація Таїландського боксу». Також мер Одеси заснував фонд «Довіряй справам». Також він «засвітився» в компанії «Екоп-Південь» від якої мати Труханова отримала в 2015 році десятки тисяч гривень.

Нагадаємо, що декларант у 2015 році продав свою автівку, жодного автотранспорту Труханов у документах не вказав. Може, їздить на службовому авто?

Источник

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий