Журналісти поспілкувались з дружинами чернігівських полонених (відео)

89


Їх схопили поранених, буквально порешечених у бою, а заявили, що здалися самі. Днями один з російських каналів показав, як терористи полонили танкістів з Чернігівщини під Луганськом.

Ігор Левенок

разом з дружинами бранців знову і знову переглядав російські кадри і  зясувати що насправді сталося в тій луганській бійні і як визволити бійців.
Катерина Шуруб по кілька разів на день переглядає в ноутбуці сюжет російського каналу, там бачить свого коханого чоловіка. Нині він у полоні в терористів. Ось кадри з того сюжету. Наші армійці – долілиць, російський журналіст – тріумфує.  Та жінка каже її чоловік Євген досвідчений командир танка. Каже панцирником він проривав вороже оточення навколо Луганського аеропорту. В бою машину підбили.  Катя каже, що в танку заклинило пушку, коли вони хотіли вістрілятися.

Терористам вдалося захопити екіпаж. Бранців одразу ж потягли до телекамер російських журналістів.
А це родина іншого бранця – дружина Людмила Іванова і двійко діток. Софійці 5 рочків,  Сергійчикові лише 1.5 місяці.  Та коли на Сході почалася війна тато пояснив де тепер він має бути.
Про те, що чоловік здався в полон Людмила і чути не хоче, такого навіть не припускає.  Нині бойовики хочуть обміняти полонених на своїх, бранцям лишили телефони, дозволяють спілкуватись з дружинами, власне так вони і розповіли за яких обставин їх захопили.
Зрідка почути голос, ні на мить не забувати своїх чоловіків і сподіватися: їх звільнять! Ось що живить зараз рідних.

Сюжет телеканалу «СТБ», програма «Вікна»

Новости по теме 19 Июля 2014 15:46 Зелена сцена показує чернігівських знаменитостей та відкриває нові таланти 21 Марта 2014 16:51 Система оповіщення працює, бомбосховища — ні 6 Марта 2014 10:35 У Збройних Силах України змінився режим несення служби (відео)

По материалам http://www.gorod.cn.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий