Журналістка розповіла про ще одне «Криве озеро»

2


Журналістка розповіла про ще одне "Криве озеро"

У Кам’янському Дніпропетровської області місцева поліція намагається «зам’яти» справу про вбивство молодика поліцейськими . Про це пише у «Фейсбуці» журналістка Ольга Худельца:

«Ось вам ще одне Криве Озеро.

— 30 червня на виклик по 102 у місті Кам*янське приїжджають неатестовані поліцейські. Теж «переборщують»(як мило називає події у Кривому Озері одна з говорящих голів МВС). Людина, яку вони намагаються затримати — гине, теж закована в наручники.

— за показами дівчини загиблого — його били поліцейські, які приїхали на виклик, прямо на сходах

— причина загибелі за словами експерта — травма серця з крововиливом навколосерцеву сумку, тампонада серцевої сорочки. Причина — контакт з тупим предметом.

— рідних загиблого про його загибель поліція не повідомляє.

— поліцейським підозру не висунуто, вони працюють і далі. це офіційні слова заступника начальника Камянського відділення поліції Віталія Гусятниченка

— Розслідують по 119 (вбивство з необережності), про перевищення чи подібні статті не йдеться.

— ще раз: ПІДОЗРУ НЕ ВИСУНУТО, ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПРАЦЮЮТЬ ДАЛІ

— поліцейських, які приїхали, у самій Камянській поліції називають «патрульними». Важливо розуміти: у Камянському не було відкрито нової патрульної поліції, не проходив відкритий відбір і сучасне навчання. Це переназвані ппсники (див: переназвані беркута, переназвані даішники, переназвані бнонівці і решта імітацій реформ). Перевірити це просто: «нові патрульну» підпорядковуються Департаменту патрульної служби. Ці ж «патрульні» з Камянського підпорядковуються міському відділку.

— коли батьки приїхали до відділку, першим ділом їм почали розповідати, що їх син наркоман (наркоманів убивати можна, да?), або п*яниця (їх теж, да?). Нюанс ще й в тому, що загиблий працював на підприємстві, де відбувався постійний контроль на вживання наркопечовин, і в 2013-2016 роках цей контроль він проходив завжди з однаковим результатом: слідів наркотичних речовин у крові невиявлено (на підприємстві є меддокументація про це).

Дякую Денис Кравец за розслідування і поліцейським Дніпропетровщини, які допомагали йому в цьому, а також проінформували нас про цей випадок.

Oleg Sukhov Milan Lelich це той самий анонсований матеріал.

П.С. адвокат родини загиблого — на жаль, колишній міліціонер. На жаль — бо мені видається поганим сигналом те, що він всіляко відмовляє родину контактувати зі ЗМІ.»

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий