Жінки вимагаючи захисту для військових, взяли в облогу Чернігівський військкомат (відео)

23


Жінки готові ночувати під військкоматом. Чернігівські матері обурені — їхніх дітей перекинули з кордону в епіцентр Антитерористичної операції без бронежилетів та шоломів. Уперше вони не просять повернути хлопців додому, але хочуть змусити кабінетних генералів подбати про безпеку солдатів. Вирішили — боротимуться за безпеку своїх захисників самі.

Чернігівські матері вдячні місцевим жінкам, які підгодовують їхніх чоловіків. Бо їжі та води не вистачає. Із запасів, кажуть, лишилися сухпайки. По питну воду хлопці бігають у сусіднє село. Така пробіжка прирівнюється до виконання бойового завдання. Їхніх чоловіків мобілізували до танкової бригади в Гончарівському. Забезпечити всім необхідним для виконання бойових завдань мали би там. Але цього не зробили. Чому намагаються дізнатись у військового комісара Чернігівської області.

Жінки з армійцями домовилися. Щоб військовий комісар вийшов до людей, їх попросили звільнити приміщення комісаріату. Головне запитання про благодійні гроші. На рахунках військкомату лишилося 640 тисяч гривень, які благодійники переказували на бронежилети для солдатів. "Зараз ми проводимо тендерну процедуру, поки нам відповіді не дала "ТЕМП 3000", фірма, яка мала надати сертифіковане обладнання — бронежилет класу корсар 3М, 4-го класу захисту. Маємо купити 140 ще бронежилетів", — заявив обласний

військовий комісар Костянтин Нікулін.

Військом посилається на складнощі тендерного законодавства, жінкам радить набиратися терпіння. Вони — чекати не готові. Щодня їхні рідні важать життям на Луганщині. Шукати вихід комісар пропонує в його кабінеті, але вже без преси. Виявляється, у той самий Гончарівськ сьогодні привезли ще 280 бронежилетів. От тільки кому вони дістануться, у військкоматі не кажуть. Чернігівські жінки, чиї хлопці зараз воюють поблизу Рубіжного на Луганщині, сподіваються, що ця партія вже сьогодні поїде на гарячий Схід.

Підготував Сергій Корж за матеріалами телеканалу «1+1»

По материалам http://www.gorod.cn.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий