Захисники пішли за обіцяним, а чернігівським бійцям земля не потрібна?

29


Захисники пішли за обіцяним, а чернігівським бійцям земля не потрібна?

Військовослужбовці, які беруть участь в АТО у східних областях України, подали перші 27 заяв на отримання земельних ділянок, а саме: у Волинській області – 14 заяв, Житомирській – 5, Львівській – 7, Черкаській – 1 заява.

Повідомляє прес-служба Держземагентства України.

– Пріоритетом №1 у роботі Держземагентства України є впровадження програми соціальної підтримки військовослужбовців, які нині відстоюють територіальну цілісність держави у східних областях України, – повідомив Сергій Рудик.

На тепер визначено 2521 земельний масив загальною площею 18380,2 гектара. Отже, захисники Батьківщини, що беруть участь в антитерористичних операціях, невдовзі зможуть безкоштовно отримати земельну ділянку.

На сьогодні територіальні органи земельного відомства за заявами військовиків прийняли вісім рішень про розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 8,74 гектара. Так, землевпорядники Волині в інтересах військовослужбовців ухвалили два рішення про надання земельних наділів для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

У Житомирській області також прийнято три рішення щодо виділення земельних наділів для ведення особистого селянського господарства та два – для ведення садівництва. На Черкащині прийнято рішення стосовно розробки відповідної документації для виділення землі учаснику АТО для ведення особистого селянського господарства.

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий