Зворотній «квиток» — Україна відфутболила мігрантів

26


Зворотній «квиток» — Україна відфутболила мігрантів

Через державний кордон України минулої доби не пропущено 14 осіб, з яких 3 – незаконних мігрантів.

Серед не пропущених — 4 громадян Російської Федерації, один з яких не зміг підтвердити мету свого перебування в Україні, а інші свого фінансового забезпечення.

Повідомляє помічник начальника загону — начальник прес-служби, підполковник Олександр Дудко.

 До адміністративної відповідальності за порушення прикордонного режиму та правил перебування в Україні іноземних громадян та осіб без громадянства притягнуто 3 осіб, на яких накладено штраф 1088 гривень.

Протягом доби обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

За минулу добу через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 8,4 тис. осіб та 1,3 тис. транспортних засобів, таким чином зафіксовано збільшення пасажирського та транспортного потоку на 19% та 13% відповідно.  

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий