«Земля і воля» вже жнивує!

42


Щоб у червні розпочинати обмолот ранніх зернових — такого на Чернігівщині ще не було. Навіть у південному Бобровицькому районі. Та цього року 30 червня товариство «Земля і воля» розпочало обмолот озимого ячменя німецької селекції.


Перший заступник генерального директора господарства Василь Нестерук пояснив, що цей сорт вони посіяли вперше. Всього-то 40 гектарів. Та наступного року вирощуватимуть на більшій площі, оскільки його випробування — успішне. Врожайність ранньостиглого ячменю теж непогана: в межах 50 центнерів.

Обмолотили цю площу за кілька годин. Цього ж тижня планують збирати й інші ранні зернові, якщо погода не «переб’є».

Всі 25 комбайнів і транспортна техніка до роботи готова. А хліба як око радують! Бо посіяні якісним насінням кращих вітчизняних і європейських сортів та вирощені з дотриманням найновіших технологій.

Не налюбується досвідчений технолог полів Василь Нестерук пшеницею німецького сорту «Мулан». Торік її вирощували на 10 гектарах, а цього року площу збільшили вдесятеро. I, видно «на око» — не прогадали. Добре налиті колоски нових технолог полів Василь Нестерук пшеницею німецького сорту «Мулан». Торік її вирощували на 10 гектарах, а цього року площу збільшили вдесятеро. I, видно «на око» — не прогадали. Добре налиті колоски нових сортів ярого ячменю, якого більше тисячі гектарів.

Для товариства «Земля і воля» жнива зернової групи не головні — основна «битва за врожай» буде на полях качанистої. Та у справжніх господарів, яких очолює Герой України Леонід Яковишин, другорядних справ не буває, у них на полях — усе головне, тому й результати відповідні.

«Земля і воля» вже жнивує!

«Земля і воля» вже жнивує!

«Земля і воля» вже жнивує!

Григорій Войток, "Чернігівщина" №27 (479) від 3 липня 2014

По материалам http://www.gorod.cn.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий