«Золотий пляж» у Чернігові: Замість золота — «позолота» — фото

36


«Золотий пляж» у Чернігові: Замість золота — «позолота» — фото

Скільки писано-переписано про красуню Десну, окрасу Чернігівського краю ще з Довженкових часів. Але сьогоднішній стан викликає занепокоєння.

Пропливаючи на катамарані в зоні міського пляжу я запитав у капітана, а яка глибина під нами.

— Півтора метри, — я почув у відповідь.- А трішечки вбік, взагалі 60 сантиметрів.

 Він каже, що таке буває на річках і ніхто не може пояснити такого явища.

Відпочиваючи з друзями на Десні в районі між Брусиловим і Боромиками рано-вранці я пішки з фотоапаратом  пройшов вверх по течії і був дуже здивований фарватером нашої славної Десни. Запустіння та грязь.

Вода помітно спала. Місцями ширина ріки 10-15 метрів. А що ж буде далі. Відвідав я так званий і «золотий» пляж. Взагалі важко це назвати і пляжем, а тим більше золотим.

Не пахне там золотом, а чимось огидним тхне. А люди ж відпочивають, та ще й з дітками. А куди ж нам бідним діватися.

Човна «спасалки» я взагалі на пляжі не помітив. Дивні речі відбуваються на так званому пляжі. А хто ж несе відповідальність за благоустрій пляжу, який уже скоро бур’янами поросте.

Чи може хоч капельку «золотенького» пісочку привезти, для малечі звісно. Уже б була якась користь і від «нових українців» і від депутатського корпусу.

Звісно, вони туди і ногою не ступають, у них свої схованки. А ви, людоньки, хоч і на голій та твердій землі відпочиньте. А що з вами станеться, криза ж в країні.

Фоторепортаж ВІКТОРА КОШМАЛА.

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий