З Москви до Чернігова за 66 днів (відео)

37


 

Добіг челябінець Олексій Ільмухін. І це не остаточна його зупинка. Далі планує бігти до Києва, а звідти вже до міста Сухум, що в Абхазії. Мандрівник-екстрімал власним прикладом намагається донести всім оточуючим користь вітамінної дієти, а також хоче на власні очі побачити світ.


Харчується Олексій лише фруктами, це яблука, груші, апельсини, які купляє в магазинах, що трапляються по дорозі. Майже сім років тому він захопився сироїдінням, а потім вирішив повністю перейти виключно на вітамінну дієту. За словами чоловіка, мати його спочатку не підтримувала, вважала, що він потрапив до рук сектантів, та згодом змінила своє ставлення і тепер повністю на стороні сина.

Біжить фрукторіанець переважно вдень, зупиняється на ніч, де доведеться. Ночував і в лісі, і в полі, навіть у занедбаних будинках. З собою в рюкзаку речі першої необхідності: декілька футболок, шортів, відеокамера та обов’язково спальний мішок, який необхідний для ночівлі. З собою має смартофон аби передавати новини в соціальні мережі. У великих містах, по можливості, проводить благодійні заходи "Образ здоров’я" та "Відродження природного голосу".

Пробіг молодик планує завершити в кінці серпня — на початку вересня.Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Новий Чернігів»

Новости по теме 3 Октября 2013 14:25 Міліціонери-бігуни з усієї України з’їхалися до Чернігова (відео) 13 Августа 2013 12:57 Чернігівському журналісту заборонили в’їзд до Азербайджану 27 Мая 2013 12:34 Олександр Волощук дослідить центральну Азію… автостопом

По материалам http://www.gorod.cn.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий