Качатник розібрала по пір’ячку

50


Качатник розібрала по пір’ячку

Представники громади Остра, Полісського, Беремецького, Євминки, Крихаєва, Булохова, Літок і Літочок 17 липня в дискусійному клубі «Експертна думка» провели прес-конференцію щодо будівництва на території, наближеній до цих населених пунктів, мільйонного птахокомплексу.

Повідомляє координатор дискусійного клубу «Експертна думка».

 Люди зібрали підписи, що підтверджують їхню позицію – будівництво має бути максимально безпечним для оточуючого середовища.

Громада Козелецького району таким чином намагається донести до населення Чернігівщини можливість екологічних проблем, пов’язаних з будівництвом птахокомплексу.

Побоювання жителів Козелецького району щодо будівництва качатника на 10 млн. голів не безпідставні. Як повідомляє громада, дирекція даного об’єкта не представила ініціативній групі роз’яснення: чи передбачені в даному комплексі очисні споруди і чи є пакет документів, який гарантує екологічне благополуччя Козелецького району (Остра, Полісського, Беремецького, Євмінкі, Кріхаєва, Булохова, Літок и Літочок). Потребу в необхідності надання даної інформації двічі описувалось в друкованому виданні "Новини Придесення". Відповіді протягом півтора місяця не отримано.

Ірина Єрьоменко, член ініціативної групи, заявила, що за офіційними документами «були вжиті заходи щодо інформування громадськості» у зв’язку з будівництвом комплексу, але насправді інформації про це дуже мало у відкритому доступі. Саме це стало причиною дискусії між журналістами і ініціативною групою.

Представники ЗМІ вияснили, що громадськість не зверталася з офіційними запитами до екологів, керівництва птахокоплекса чи чиновників. Наразі зупинити будівництво практично не можливо, але населення і не виступає за це.

Упевнитися, що не буде порушена екологія регіону – ось головна причина зустрічі громадськості і ЗМІ. Наразі заплановано зробити офіційні звернення щодо відповідності очисних споруд птахокомплексу вимогам безпеки жителів навколишніх сіл. По факту отриманих відповідей передбачається провести ще зустрічі зі ЗМІ.

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий