«Київстар» спростовує чутки про захоплення базових станцій у Луганську

29


«Київстар» спростовує чутки про захоплення базових станцій у Луганську

Мобільний зв’язок в Луганську надається у штатному режимі. Все діюче обладнання та інфраструктура перебувають під повним контролем компанії і управляються групою авторизованих співробітників Центрального офісу, безпосередньо з Києва, де функціонує єдиний Центр керування мережами.

Про це на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук" повідомила Менеджер зі зв’язків з громадськістю Київської філії «Київстар» Наталія Дадівєріна.

За її словами ніхто інший, включаючи решту співробітників «Київстар» по всій Україні, не має доступу до основних систем мережі.

— Наша компанія системно піклується про безпеку мережі і офіційно заявляє, що будь-які спроби несанкціонованого отримання інформації про абонентів «Київстар», або прослуховування їх розмов, заздалегідь приречені на провал. Захист персональної інформації абонентів «Київстар» забезпечується за допомогою найсучасніших технологічних рішень, частина яких є інтелектуальною розробкою фахівців компанії і не має аналогів у світі, — зазначає Наталія Дадівєріна.

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий