Колір крові прибрали з паркану. «Самооборона» оголошує полювання на «художників»

24


Колір крові прибрали з паркану. «Самооборона» оголошує полювання на «художників»

Кілька десятків чернігівців зібралися сьогодні на акцію протесту проти паплюження патріотичного стріт-арту в обласному центрі. У руках тримали плакат із надписом «Україна сумує, Донбас у крові. Смерть Лугандонам».

Він перегукується зі змістом деяких надписів – кольором крові на патріотичних парканах. Cаме сепаратисти потопили Донбас у крові.

Прийшли також із синьою та жовтою фарбою і пензлями – прибирати залишки сепаратистських «художеств».

 Нагадаємо, невідомі учора обмалювали червоною фарбою із надписом «Поверніть Ілліча» синьо-жовтий постамент, де раніше стояв  Ленін. Також постраждали синьо-жовті паркани біля магазину "Вена", у районі 5-ти кутів та патріотична підземка на вулиці Героїв Чорнобиля.

У тому, що винуваті антиукраїнські сили – ні у кого сумнівів не виникає.

Активісти переконані: акція із плюндрування патріотичних малюнків – замовна і робила її одна людина. Окрім того, що це могли зробити приїжджі, люди підозрюють у провокації і місцевих комсомольців, які декілька місяців тому «відзначились» розфарбовуванням у кольори російського прапора на постаменті танку у районі Кругу.

Щоправда, Служба безпеки України сказала: комсомольці у цьому не винні і продовжує шукати зловмисників. Мета подібних провокацій – розхитування ситуації у нашому місті. Сподіватися на те, що зловмисників зловлять правоохоронці не варто, кажуть у Самообороні.

Заступник командира чернігівської «Самооборони» Юніс Аскеров закликав небайдужих чернігівців долучитися до патрулювання вулиць обласного центру, а також повідомляти правоохоронцям про підозрілих людей.

Розмальований невідомими паркан на 5ти кутах активісти спільними зусиллями із пензлями у руках відновили за півгодини.

А от тим, хто намагатиметься ще раз зіпсувати патріотичні пам’ятки Чернігова – буде непереливки. Бити і знущатися не будуть, а от вигадати креативне покарання – можна. Приміром – пофарбувати у червоно-чорні кольори як візитку Яроша. 

http://www.ustream.tv/recorded/50141211

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий