Комунальне підприємство з прийому «хабарів»

28


Олег Міщенко Метою діяльності новоствореного обласного комунального підприємства «Центр державного та приватного партнерства» є надання інвесторам послуг із входження у наш регіон. Звісно ж, за гроші.

Про це під час брифінгу в облдержадміністрації розповів директор департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва Олег Міщенко.

Зі слів пана Міщенка, це КП буде займатися майже тим, що й усілякі «ділки», які за гроші допомагають не стояти у чергах за довідками й документами, а добувають їх самі — грішми та/чи зв’язками.

— Для інвестора важливі два моменти: його не влаштовує тіньовий збір коштів та система проходження — прохань і «біганини». Все перетворюється у своєрідну агонію, яка триває довгий час, — зазначив пан Міщенко. -1 за кордоном, і у нас є розумна оплата послуги, яка здатна зекономити людині час. Робота підприємства оплачується, але вона коштує значно дешевше, аніж те, про що ми говоримо (хабарі чиновникам. -Авт.). Консультації зовсім безкоштовні.

Олег Міщенко каже, що вже перші кроки роботи КП та відгуки інвесторів свідчать, що його створення було правильним рішенням.

До того ж підприємство не отримує жодних бюджетних коштів, а саме забезпечує свої потреби.

— Беручи до уваги навіть перші відгуки — людям така послуга просто необхідна, — зазначив посадовець.

З інвесторами — жестами?


Співробітники департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва Чернігівської ОДА, як і їх керівник, іноземними мовами не володіють.

В цьому зізнався директор департаменту Олег Міщенко.

— За умовами конкурсу працевлаштування у  департамент проходять два співробітники з володінням мовами, які ми вважаємо пріоритетними — це англійська, німецька та китайська. Вони проходять тестування, — поінформував пан Міщенко.

Зі слів посадовця випливає, що усі інші працівники його відомства, яке займається пошуком та перемовинами з інвесторами, іноземними мовами не володіють. Тобто взагалі ніхто, адже ті двоє, що мають володіти {тестуватися й володіти — не одне й те ж) у департамент поки що тільки влаштовуються.

— Сам я, на жаль, мовами не володію, — зізнався пан Міщенко.

Отже, говорити з іноземцями департамент здатен тільки мовою жестів. Чи багато грошей так можна залучити до області?

На посаду — через… лазню?

Свою появу в облдержадміністрації директор департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва Олег Міщенко пояснює… інтимними стосунками з головою ОДА Володимиром Івашком.

Про це посадовець повідомив під . час спілкування з пресою в ОДА.

— Працювати мене запросив Володимир Івашко, — згадує немісцевий Олег Міщенко, призначений майже два місяці тому. — Я працював у Київській області заступником голови райдержадміністра-ції, першим заступником міського голови міста Вишгород.

Нагадаємо: навесні в області відбулась низка заходів, як ось паління покришок під владними кабінетами. Ініціатори пояснювали свої дії невдоволенням з приводу призначень на керівні посади людей із інших регіонів.

Пан Міщенко розповідає, що на попередньому місці роботи він набув значного досвіду, який буде у нагоді й на Чернігівщині.

— У Київській області ми мали практику, мали досвід, була створена потужна робоча група для роботи з інвесторами, — говорить пан Міщенко. — Кілька років ми намагались організувати при попередній владі ту систему роботи з інвестором, яка б створювала йому комфортні умови. Нам це вдалося, і після розмови з Володимиром Івашком було прийняте рішення щодо призначення.

— Звідки голова дізнався про Вас і ваш досвід?

— Є деякі наші інтимні стосунки, які не обов’язково повинні стати надбанням суспільства, — здивував присутніх пан Міщенко.

Мабуть, чиновник обмовився. Буває. Втім, у контексті євроінтеграції та деяких європейських «цінностей» його слова звучать вельми сучасно.

До речі, Олег Міщенко є почесним президентом Міжнародної федерації спортивного паріння та інколи робить доповіді щодо розвитку лазневого бізнесу в Україні.

Федір Соколов, "Чернігівщина" № 29 (481) від 17 липня 2014

Новости по теме Сегодня, 18:46 У Тужарі тужать без автобуса 11 Июля 2014 14:36 «Накрило» з головою 11 Июля 2014 14:32 Cтaxa замінить електроніка

По материалам http://www.gorod.cn.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий