Коропчинськи освітні чини купили найдорожчий бензин

69


Коропчинськи освітні чини купили найдорожчий бензин

Відділом освіти Коропської райдержадміністрації 27 травня 2014 року було укладено договір з ТОВ ВТФ «Авіас» на постачання 20 тис. літрів бензину марки А-92 та 19 тис. літрів дизпалива.

Сума договору склала 441 100 грн. Про це повідомляє «Вісник державних закупівель».

Повідомляє Чернігівська обласна ГО ЦПСА.

Протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів містить дві пропозиції, запропоновані учасниками процедури закупівлі. ТОВ ВТФ «Авіас» було готове продати пальне за 441 100 грн., а ТОВ «Оріон» — за 439 100 грн.

Згідно Додатку 3 «Документації конкурсних торгів» єдиним критерієм оцінки була ціна. А отже, акцептованою пропозицією конкурсних торгів мала стати найнижча цінова пропозиція, в даному випадку, запропонована «Оріоном». Але сталося інакше.

Що це – технічна помилка тендерного комітету при складанні звіту? На дане питання шукатиме відповідь прокуратура області, куди із заявою з проханням перевірити вищенаведені факти та надати їм правову оцінку звернулася Чернігівська обласна громадська організація «Центр політичних студій та аналітики».

Матеріал підготовлений у рамках проекту "Об’єднуємося заради реформ (UNITER)", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий