Критичний стан молодого бійця – терміново потрібна допомога

121


Критичний стан молодого бійця – терміново потрібна допомога

Кікін Олександр Сергійович, 1981 р.н. (33 роки) зараз перебуває у критичному стані. 28 червня 2014 р. на блокпосту біля Слов’янська хлопець попав під мінометний обстріл. Зараз його лікують в Київському воєнному госпіталі.

Йому уже ампутували ліву ногу, почався сепсис. Є ризик ампутації правої ноги. У нього по лікоть опіки на лівій руці. Загальний стан — дуже важкий. Потрібно перш за все зупинити зараження крові, а також забезпечити хлопця протезом.

Хлопець молодий, неодружений. Йому ще жити і жити, розвивати Україну, яку він захищав на фронті! Тільки гляньте на це світле обличчя… Ним опікуються рідні та друзі, їм допомагають прекрасні активісти Волонтерська Сотня.

Але коштів поки дуже бракує. Просимо всіх небайдужих допомогти! У цій ситуації зволікати не можна. Контактна особа — Сашкова сестра — Кікіна Наталя Сергіївна (067 749 48 98). Картковий рахунок Наталі (номер гривневої картки Приватбанк) — 4149 4378 4287 0519. Велике прохання — повідомляйте, будь ласка, Наталю смскою, що ви переслали кошти, щоб ніякі гроші не "загубились" в дорозі. Допомогти з-за кордону можна перерахувавши гроші на paypal рахунок Волонтерської сотні: [email protected] з позначкою у призначенні платежу "для Кікіна Олександра". Наперед дякую усім за вашу небайдужість!

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий