Купатися на «Золотому березі» заборонено (відео)

31


Купатися на "Золотому березі" заборонено через мікробіологічне забруднення води. Такі оголошення з’явилися на єдиному в Чернігові офіційному пляжі. Щоправда попередження настільки маленьке, що чернігівці їх і не помітили.

Нічого не чули про небезпечні мікроби у Десні і рятувальники. Їх більше непокоїть необережні пляжники, які не вміють поводитися на річці. А от медики, які мали б тут чергувати про зараження мабуть знають може й тому і повтікали. Про розклад їх роботи ані слова. Медпункт надійно закритий на замок. Навіть у будній день в зоні відпочинку людно чимало дітей. Загрози заразитися чернігівці не бояться. Такі здогадки відпочивальників підтверджують і лікарі. Кажуть, що бруд в Десну очевидно нанесли зливи.

На сьогоднішній день всі показники вже повернулися до норми. Заборона купатися скасована. Однак любителів відпочинку на воді закликають дотримуватися елементарних правил гігієни. Наскільки безпечно купатися та засмагати на Золотому пляжі санепідслужба перевіряє регулярно. Пробу води і піску беруть щотижня.

Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Дитинець»

По материалам http://www.gorod.cn.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий