Кінний Гран-Прі на Чернігівщині — фото

58


Кінний Гран-Прі на Чернігівщині — фото

Головні змагання — Чемпіонат України з кінного спорту з подолання перешкод серед дорослих упродовж 11 – 13 липня вперше пройшли на базі племінного господарства «БРЕЧ», що в Корюківському районі на Чернігівщині.

Їх організатори — Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Федерація кінного спорту України.

Чемпіонат  і Кубок України проводяться щороку і є відбірними для формування збірної команди України  на наступний рік.

На сьогоднішній день в розвитку кінного спорту Україна йде семимильним поступом.

Це говорить про те, що на двох останніх Олімпіадах команда України представлена в повному складі. І ще дуже приємна новина, що вперше дитяча команда віком від 12-14 років в повному складі 4 чоловіка через дві неділі будуть змагатися в Італії на Чемпіонаті Європи.

Цього року в зв’язку з подіями в Україні, кількісний склад спортсменів невеликий. На змагання завітали відомі спортсмени з Донецька, Києва та області, Полтавської, Сумської, Львівської, м. Біла Церква та Чернігівської областей.

Радує те, що представлені укомплектовані 5 команд з України та заявлено 24 спортивні пари, що і є  достатньо високим показником розвитку кінного спорту в Україні. Досить багато приділяють уваги розвитку кінного спорту в Київській, Дніпропетровській,  Харківській, Черкаській, Сумській та Чернігівських областях.

Чернігівщину на Чемпіонаті представляли вершники ПГ «Бреч» Сергій Галій (майстер спорту міжнародного класу) та Рудий Андрій (кандидат в майстри спорту).

Виступаючи на коні БалібоХ, коні старші 7 років,  Андрій успішно подолав усі маршрути і був допущений серед 15-ти кращих спортсменів до самого видовищного змагання Чемпіонату – Гран-Прі. Цей маршрут передбачає висоту перешкод 145 см з перестрибуванням.

 Успішно подолавши маршрут №9 він виконав норматив майстра спорту до якого йшов довгих чотири роки. Переможцем у турнірі Гран-Прі  став Володимир  Биков (Донецьк, КСК «Люкс»).

Переможцями в абсолютній першості Чемпіонату стали; Віктор Губанов  КСК «Ягуар» Донецьк 3 місце, Рудий Андрій ТОВ ПГ «Бреч» 2 місце і Чемпіоном України з кінного спорту подоланням перешкод став Василь Зайцев КСК «Шостка» Сумської області.  

Віктор КОШМАЛ

Фоторепортаж  змагань Гран-Прі — автора. 

На знімка підписані Гран-Прі –  Биков Володимир.  Губанов Віктор,   Рудий Андрій , Зайцев Василь

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий