Липень — найспекотніший місяць літа та справжній сезон відпусток (відео)

28


Хтось проведе вільні дні гріючись на сонечку біля моря, хтось за містом біля річки в компанії друзів, а дехто залишиться вдома.

Ми вирішили запитати в чернігівців, де на їхню думку краще провести довгоочікувану відпустку. Більшість налаштована відпочити у Чернігові, тим паче що це гарна можливість дізнатися про рідне місто докладніше. Якщо ж часу взагалі обмаль і навіть вихідні розписані по годинах, то в такому випадку "всесвітнє павутиння" пропонує декілька способів відпочити просто на робочому місці. Аби мати гарний вигляд, неначе після відпустки інтернет-блогери радять створити літню атмосферу в офісі. Для цього можна прикрасити робочий стіл невеличкими сувенірами та фотографією, що нагадує про веселе літо.

Завжди провітрювати та трохи охолоджувати кабінет. Кожні десять хвилин вставати зі стільця та робити хоча б декілька кроків офісом, пити освіжаючий, прохолодний чай та їсти багато фруктів та ягід. З колегами розмовляти лише про приємне. Обідню перерву проводити на свіжому повітрі. А головне — завжди посміхатися. І тоді щоденна офісна робота не видаватиметься нудною та обтяжливою.

Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Новий Чернігів»

По материалам http://www.gorod.cn.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий