Литовці вчили військових на Чернігівщині

4


Військових привітали Міністр оборони краю Литовської Республіки Юозас Олєкас та заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов.

— Закладається дуже серйозна основа для розвитку сержантського корпусу, адже Центр підготовки сержантського складу має хороші перспективи. Наголошуємо на тому, що представники Збройних сил Литви роблять великий внесок в навчання українських воїнів, — підсумував заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов.

По завершенні курсів 25 кращих випускників отримали сертифікати. Молодший сержант Сергій Олійник, як найкращий слухач курсу отримав за відмінне навчання відзнаку Збройних сил Литовської Республіки. Слід наголосити, що литовським та українським військовим інструкторам за сприяння розвитку українського війська та успіхи в навчанні було вручено відзнаки Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗС України.

Організатори курсів повідомили, що до кінця поточного року планується проведення ще кількох подібних курсів для українських військових.

 

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий