Лосинівка одягнула національне вбрання

127


Лосинівка одягнула національне вбрання

Патріотична акція на підтримку миру в Україні відбулась 5 липня у Лосинівці, Ніжинського району.

Молодь розфарбувала стели при в’їзді до селища у кольори прапору України.

Таким чином, вони приєдналися до всеукраїнської акції «Єдина країна».

 Головним ініціатором цього дійства виступив місцевий священик о. Олег, а фінансову допомогу та підтримку надали селищний голова Анатолій Стрілець та директор однієї з місцевих фірм Микола Окостень.

Усього в цьому заході брали участь близько двадцяти активістів, а сам процес тривав декілька днів.

«Спочатку ми звільнили плити від старого нашарування піску та цементу, потім наш головний майстер Володимир Біляков все якісно зашпаклював, а вже в суботу всі приступили до фарбування. Над однією плитою працювало по сім осіб і за декілька годин вже всю роботу завершили», — розповіли студенти Київської духовної семінарії Богдан та Юрко.

«На те, щоб перетворити бетонні стели в яскраву візитівку — проінформував дев’ятикласник Лосинівської ЗОШ Назар —  пішло 5 мішків клею, близько 15 літрів фарби, ґрунтовки та багато інших матеріалів».

За словами восьмикласника Владислава, знаки розфарбували в національні кольори з метою популяризації державної символіки.

 «Я беру участь у цьому патріотичному заході, бо хочу щоб усі мої односельчани і наші гості бачили, що Лосинівка — це українське селище, і  жодні вияви сепаратизму не матимуть тут ніяких шансів, адже мешканці Лосинівки справжні патріоти своєї країни. Сьогодні кожен із нас доклав свою часточку до збереження миру і єдності в нашій Батьківщині»,- пояснила одна з учасниць Ірина.

Закінчивши розфарбовувати знак на в’їзді, молодь задумала не зупинятися на досягнутому. У планах  синьо-жовті містки через стародавню лосинівську рудку (річку) Ірод та багато інших гарних проектів.

А по завершенні акції місцеві підприємці пригостили учасників морозивом та солодким напоями.

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий