Луганських засуджених відправили за покаранням на Північ

31


Луганських засуджених відправили за покаранням на Північ

Засуджений підобліковий Лисичанського міського відділу КВІ Луганської області прибув разом із сім’єю, для тимчасового мешкання в с. Андріївка, Чернігівського району.

Повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Черніівській області.

В зв’язку з ускладненою обстановкою на сході України, на підставі вказівки Голови Державної пенітенціарної служби України від 23.06.2014 року № 16/1-2905-Ст/2-14, з метою забезпечення подальшого виконання призначеного судом покарання та належного контролю за поведінкою засудженого відправили до Чернігівського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції.

Працівниками КВІ спільно з представником центру соціальних служб для сім`ї дітей та молоді Чернігівського району з даним громадянином була проведена бесіда, під час якої повторно роз’яснені обов’язки покладені на нього вироком суду та наслідки їх невиконання, попереджено про настання адміністративної та кримінальної відповідальності за скоєння адміністративних правопорушень і злочинів.

Враховуючи те, що останній прибув на Чернігівщину з дружиною та малолітніми дітьми, було повідомлено службу у справах дітей райдержадміністрації. Всі присутні щиро побажали підобліковому терпіння та найближчим часом повернутись разом з родиною до своєї домівки в мирний Лисичанськ.

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий