Марчук показав, як готується до «мінського пікірування»

4


Марчук показав, як готується до «мінського пікірування»

Представник Києва у підгрупі з безпеки Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу, екс-голова СБУ Євген Марчук показав, як готується до чергового рангу переговорів в Мінську і формує доказову базу щодо порушення Росією режиму припинення вогню на Донбасі.

За словами Марчука, такі документи потрібні для «пікірування» з російською стороною під час переговорів в Мінську і саме їх офіційно надають для вивчення спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ в Україні.

Відтак, зі звіту Марчука можна побачити, що в серпні Росія рекордну кількість разів порушувала режим припинення вогню.

«Станом на 26 серпня 2016 року. В період з 01 по 25 серпня 2016 року НВФ (Незаконні військові формування, — ред.) 1386 разів порушували режим припинення вогню, у тому числі в 675 випадках зафіксовано застосування озброєння, яке згідно з Мінських домовленостей має бути відведено, а саме: танки – 5 обстрілів, артилерійські знаряддя калібром 152 мм – 23 обстріли, артилерійські знаряддя калібром 122 мм – 62 обстріли, міномети – 585 обстрілів», — написав Марчук на своїй сторінці в facebook.

За його словами, за вказаний період, незаконні збройні формування терористів здійснили 9 бойових сутичок у районах Богданівки, застосовували проти підрозділів сил АТО БМП, міномети, гранатомети, великокаліберні кулемети і стрілецьку зброю. Також за останній період збільшилася кількість прицільних обстрілів — до 97% — позицій ЗС України, що призводить до збільшення бойових втрат серед наших військовослужбовців.

«За період з 01 по 25 серпня 2016 року НВФ здійснили 292 обстріли підрозділів ЗС України, які знаходяться в районах ділянок запропонованих для розмінування», — додав Марчук.

Також Марчук оприлюднив докази того, що триває ротація особового складу російських бойовиків на передових позиціях, а також повідомив про приховане зосередження забороненого озброєння в зонах, наближених до лінії зіткнення.

«Про всі виявлені порушення та їх координатах повідомлялося в СММ ОБСЄ , але заходи прийняті не були», — резюмував Марчук.

Дякуємо, Znaj.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий