Мережа сміється: Парубій задекларував лише готельний номер

6


Спікер Андрій Парубій заявляє, що не володіє жодною квартирою, йому належить лише одна квартира, а у Львові вони проживають у батьківській квартирі – повідомляє Корупція.Інфо

Пояснюючи дані його декларації.

"Я не володію жодною квартирою, у власності моєї дружини є квартира площею 21 квадратний метр і будинок площею 32 квадратних метри (село Урич, Львівської області – УП), який бачила вся країна", – розповів Парубій.

Оцінка квартири, яка належить дружині Парубія різниться від вартості квартири (238161 грн – УП), бо оцінка (33636 грн – УП) була встановлена БТІ на момент купівлі квартири.
Крім того, Парубій пояснив, чому в декларації вказані інші квартири, якими він не володіє.

"Згідно з правилами НАЗК, я вказав квартиру, де зареєстрований. Це квартира, яку мій батько отримав ще у 80-ті роки, він стояв на неї у черзі як науковець. Тепер там проживає мій брат із сім'єю. А я там лише прописаний", – пояснив Парубій.

Він додав, що в декларації також вказана ще одна квартира 142,60 квадратних метри, яка належить його батьку. "Там проживає мій батько, моя дружина і донька. І я там проживаю, коли приїжджаю у Львів з Києва. Ми уточнювали у представниці НАЗК, яка пояснила, що ця квартира має бути вказана і від імені членів моєї родини, тому ця квартира вказана в декларації три рази", – пояснив Парубій.
Він також додав, що саме тому він вказав і будинок дружини в Уричі, бо також ним користується.

Крім того, Парубій додав, що вказав в декларації готельний номер, який винаймає, коли працює у Києві.
 

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий