Міну для підриву авто Богдана Копитка заклали під асфальт

3


Міну для підриву авто Богдана Копитка заклали під асфальт

Головний редактор газети «Ратуша», журналіст-криміналіст Микола Савельєв розповів деталі замаху на керівника «Львівського холодокомбінату» Богдана Копитка.

За інформацією Савельєва, міну було закладено під асфальт, вона було не радіокерованою, знайдено залишки дроту.

«Після підриву авто було обстріляно з автомата (тів?). Вистріляли близько двох магазинів. У салоні перебували три охоронці Копитка і водій.. Двоє охоронців і водій загинули. Четвертий вижив, бо заліг за підірване авто. Сам бізнесмен їхав на «джипі» услід за охоронцями. Побачивши результати замаху, його авто об’їхало місце вибуху і зникло», – написав він у соцмережах.

«Про бізнеса Копитка – все є в Інтернеті. Сам Копитко судимий. В кримінальному світі відомий на прізвиського «Копто». Колишній десантник», – додав він.

Нагадаємо, вибух стався сьогодні о 10:30 поблизу траси ЛьвівІвано-Франківськ. В авто перебували п’ятеро пасажирів. Троє загинули, ще двоє перебувають у важкому стані.

Директор Департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко підтвердив, щопозашляховик належав ВАТ «Львівський холодокомбінат». За його словами, голова спостережної ради «Львівського холодокомбінату» є «особою доволі відомою у вузьких кримінальних колах Львівщини».

Leopolis.news

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий